لوله و اتصالات U-PVC

لوله و اتصالات U-PVC

در این بخش به بررسی انواع لوله و اتصالات U-PVC خواهیم پرداخت و شما عزیزان را با لوله پلیکا و انواع این اتصالات و کاربردهای آن آشنا خواهبم کرد.

شرکت نیکتاز پلیمر مفتخر است اعلام دارد با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز اقدام به ساخت و تولید انواع قطعات و اتصالات مرتبط با لوله پلیکا نموده و در این راه با رعایت استانداردهای موجود در این زمینه در تمامی مراحل ساخت و تولید محصولی با کیفیت را روانه بازار نماید.

در این بخش شما عزیزان میتوانید انواع محصولات تولیدی توسط این شرک از قبیل لوله پلیکا , تبدیل غیر هم مرکز, درپوش مسدود کننده, رابط دریچه بازدید, زانوی 45 درجه, زانوی 90 درجه, سه راهی 45 درجه, سه راهی 90 درجه, سه راهی تبدیل 45 درجه, سه راهی تبدیل 90  درجه, سیفون, فلنج و کوپلینگ ترمزدار را مشاهده نمایید.

در زیر به صورت مختصر به توضیح در خصوص این محصولات پرداخته ایم و شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات کامل و جامع در این خصوص به بخش های مرتبط با آن مراجعه نموده و مطالب بسیار مفیدی را در این خصوص مشاهده نموده و از جدول توضیحات و مشخصات این محصولات آگاهی یابید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص این محصولات می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.

در زیر به بررسی انواع لوله و اتصالات U-PVC ساخته و تولید شده توسط شرکت نیکتاز پلیمر گلپایگان خواهیم پرداخت.

انواع لوله و اتصالات U-PVC

زانوی 45 درجه: زانوی 45 درجه همانطور که از نام این محصول مشخص است یک زانوی 45 درجه می باشد که توسط شرکت نیکتاز پلیمر با کیفیت بسیار بالا ساخته و تولید می شود.

سه راهی تبدیل 45 درجه: سه راهی تبدیل 45 درجه همانطور که از نام آن مشخص است و در بخش مرتبط با آن به صورت کامل توضیح داده ایم علاوه بر اینکه یک سه راهی می باشد وظیفه تبدیل را نیز به عهده دارد.

زانوی 90 درجه: زانوی 90 درجه همانطور که از نام این محصول مشخص است یک زانوی 90 درجه می باشد که توسط شرکت نیکتاز پلیمر با کیفیت بسیار بالا ساخته و تولید می شود.

سه راهی تبدیل 90 درجه: سه راهی تبدیل 90 درجه همانطور که از نام آن مشخص است و در بخش مرتبط با آن به صورت کامل توضیح داده ایم علاوه بر اینکه یک سه راهی می باشد وظیفه تبدیل را نیز به عهده دارد.

سه راهی 45 درجه: این محصول یک سه راهی 45 می باشد که شما عزیزان میتوانید در بخش مرتبط با این محصول اطلاعات کافی و جامع در این خصوص را مشاهده نمایید.

سه راهی 90 درجه: این محصول یک سه راهی 90 می باشد که شما عزیزان میتوانید در بخش مرتبط با این محصول اطلاعات کافی و جامع در خصوص این سه راهی 90 درجه را مشاهده نمایید.

سیفون: این محصول بسیار پرکاربرد در صنعت فاضلاب وظیفه قطع نمودن ارتبط بین فضای داخلی لوله فاضلاب و چاه را با فضای داخلی ساختمان به عهده دارد و یکی از پرکاربردترین و مهم ترین قطعات در بخش لوله و اتصالات U-PVC به شمار میرود که به وسیله آبی که در داخل این محصول ماندگار می شود راه های ارتباطی را قطع نموده که مانع عبور بوی نامطبوع چاه فاضلاب به داخل فضای ساختمان می شود.

تبدیل غیر هم مرکز:

درپوش مسدود کننده:

رابط دریچه بازدید:

فلنج:

کوپلینگ ترمز دار:

در بالا به صورت مختصر و مفید به توضیح در خصوص محصولات تولیدی توسط شرکت نیکتاز پلیمر پرداختیم. امروزه و با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه و سایر مسائل تاثیر گذار در قیمت نهایی این محصولات در صنعت امکان قرار دادن قیمت محصولات وجود نداشته و از طرفی قادر به قرار دادن به روز قیمت محصولات لوله و اتصالات U-PVC در سایت نمی باشیم. از این جهت در صورت نیاز به استعلام قیمت به روز محصولات میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت و آگاهی از قیمت روز محصولات در صورت نیاز اقدام به سفارش محصولات مورد نظر خود نمایید.

شایان ذکر است محصولات تولیدی توسط این شرکت از کیفیت بسیار بالا برخوردار می باشند.