لوله و اتصالات U-PVC

لوله و اتصالات U-PVC

در این بخش به بررسی انواع لوله و اتصالات U-PVC خواهیم پرداخت و شما عزیزان را با لوله پلیکا و انواع این اتصالات و کاربردهای آن آشنا خواهبم کرد.

شرکت نیکتاز پلیمر مفتخر است اعلام دارد با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز اقدام به ساخت و تولید انواع قطعات و اتصالات مرتبط با لوله پلیکا نموده و در این راه با رعایت استانداردهای موجود در این زمینه در تمامی مراحل ساخت و تولید محصولی با کیفیت را روانه بازار نماید.

تصویر و عکس لوله و اتصالات U-PVC ساخته شده توسط شرکت نیکتاز پلیمر آذین را مشاهده می کنید.
تصویر لوله و اتصالات U-PVC

در این بخش شما عزیزان میتوانید انواع محصولات تولیدی توسط این شرک از قبیل لوله پلیکا , تبدیل غیر هم مرکز, درپوش مسدود کننده, رابط دریچه بازدید, زانوی 45 درجه, زانوی 90 درجه, سه راهی 45 درجه, سه راهی 90 درجه, سه راهی تبدیل 45 درجه, سه راهی تبدیل 90  درجه, سیفون, فلنج و کوپلینگ ترمزدار را مشاهده نمایید.

در زیر به صورت مختصر به توضیح در خصوص این محصولات پرداخته ایم و شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات کامل و جامع در این خصوص به بخش های مرتبط با آن مراجعه نموده و مطالب بسیار مفیدی را در این خصوص مشاهده نموده و از جدول توضیحات و مشخصات این محصولات آگاهی یابید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص این محصولات می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.

در زیر به بررسی انواع لوله و اتصالات U-PVC ساخته و تولید شده توسط شرکت نیکتاز پلیمر گلپایگان خواهیم پرداخت.

انواع لوله و اتصالات U-PVC

زانوی 45 درجه: زانوی 45 درجه همانطور که از نام این محصول مشخص است یک زانوی 45 درجه می باشد که توسط شرکت نیکتاز پلیمر با کیفیت بسیار بالا ساخته و تولید می شود.

سه راهی تبدیل 45 درجه: سه راهی تبدیل 45 درجه همانطور که از نام آن مشخص است و در بخش مرتبط با آن به صورت کامل توضیح داده ایم علاوه بر اینکه یک سه راهی می باشد وظیفه تبدیل را نیز به عهده دارد.

زانوی 90 درجه: زانوی 90 درجه همانطور که از نام این محصول مشخص است یک زانوی 90 درجه می باشد که توسط شرکت نیکتاز پلیمر با کیفیت بسیار بالا ساخته و تولید می شود.

سه راهی تبدیل 90 درجه: سه راهی تبدیل 90 درجه همانطور که از نام آن مشخص است و در بخش مرتبط با آن به صورت کامل توضیح داده ایم علاوه بر اینکه یک سه راهی می باشد وظیفه تبدیل را نیز به عهده دارد.

سه راهی 45 درجه: این محصول یک سه راهی 45 می باشد که شما عزیزان میتوانید در بخش مرتبط با این محصول اطلاعات کافی و جامع در این خصوص را مشاهده نمایید.

سه راهی 90 درجه: این محصول یک سه راهی 90 می باشد که شما عزیزان میتوانید در بخش مرتبط با این محصول اطلاعات کافی و جامع در خصوص این سه راهی 90 درجه را مشاهده نمایید.

سیفون: این محصول بسیار پرکاربرد در صنعت فاضلاب وظیفه قطع نمودن ارتبط بین فضای داخلی لوله فاضلاب و چاه را با فضای داخلی ساختمان به عهده دارد و یکی از پرکاربردترین و مهم ترین قطعات در بخش لوله و اتصالات U-PVC به شمار میرود که به وسیله آبی که در داخل این محصول ماندگار می شود راه های ارتباطی را قطع نموده که مانع عبور بوی نامطبوع چاه فاضلاب به داخل فضای ساختمان می شود.

تبدیل غیر هم مرکز: برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش مرتبط مراجعه نمایید.

درپوش مسدود کننده: برای مشاهده جدول مشخصات و توضیحات به بخش مرتبط با درپوش مسدود کننده مراجعه کنید.

رابط دریچه بازدید: برای مشاهده قیمت و جدول مشخصات بر روی لینک رابط دریچه بازدید کلیک نمایید.

فلنج: از فلنج جهت اتصالات شیرآلات و اتصالات به لوله های پی وی سی استفاده میشود. برای مشاهده اطلاعات دقیق و جامع در خصوص این محصول پرکاربرد به صفحه فلنج موجود در سایت مراجعه نمایید.

کوپلینگ ترمز دار: جدول مشخصات و توضیحات کوپلینگ ترمز دار در صفحه مختص این محصول تولید شده توسط شرکت نیکتاز پلیمر آذین قرار داده شده است.

مشخصات و مزایای U-PVC

در بالا به صورت مختصر و مفید به توضیح در خصوص محصولات تولیدی توسط شرکت نیکتاز پلیمر پرداختیم. امروزه و با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه و سایر مسائل تاثیر گذار در قیمت نهایی این محصولات در صنعت امکان قرار دادن قیمت محصولات وجود نداشته و از طرفی قادر به قرار دادن به روز قیمت محصولات لوله و اتصالات U-PVC در سایت نمی باشیم. از این جهت در صورت نیاز به استعلام قیمت به روز محصولات میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت و آگاهی از قیمت روز محصولات در صورت نیاز اقدام به سفارش محصولات مورد نظر خود نمایید.

با توجه به درخواست مشتریان و بازدید کنندگان سایت در خصوص آشنایی بیشتر با محصولات UPVC و نحوه تولید و ساخت و مواد اولیه به کار رفته در تولید این محصول پرکاربرد در بخش مرتبط با اخبار و مقالات سایت برای آگاهی شما عزیزان مقاله ای با نام لوله Upvc قرار داده ایم که شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آن تمامی اطلاعات لازم در این خصوص را به دست آورید.

در مقاله مذکور تمامی اطلاعات و پرسش های شما عزیزان از نحوه ساخت و تولید و مواد اولیه به کار رفته در تولید انواع لوله Upvc تا فرایند تولید و مراحل آن قرار داده شده است.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم تا با آگاهی کامل اقدام به خرید بهترین محصول از نظر قیمت , کیفیت و کاربرد برای مکان مورد نظر خود نمایید.

شایان ذکر است محصولات تولیدی توسط این شرکت از کیفیت بسیار بالا برخوردار می باشند و شرکت نیکتاز پلیمر آذین مفتخر است اعلام دارد علاوه بر دریافت نشان استاندارد ایران دارای نشان ایزو 9001 و همچنین نشان استاندارد CE اروپا بوده که خود دلیل بر تحقق یافتن هدف شرکت در ساخت و تولید محصول با کیفیت بسیار بالا می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوالی و یا استعلام قیمت محصولات شرکت نیکتاز پلیمر آذین می توانید با کارشناسان ما در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایید.

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان.

شرکت نیکتاز پلیمر آذین.